en.pngEN
Všetky kategórie

firemné správy

home>Správy>firemné správy

Nenechať piť pivo? Bude pivné brucho? 5 dôvodov, prečo si zamilovať pivo!

Čas: 2016-08-04 Počet zobrazení: 3

Nenechať piť pivo? Bude pivné brucho? 5 dôvodov, prečo si zamilovať pivo!

Mnoho ľudí si myslí, že pitie piva bude mať pivné brucho, takže ak chcete piť pivo, nemôžete ho piť. To nevadí, predstavím vám päť dôvodov, prečo ste dnes mohli piť pivo.

Pivo chráni srdce, zvyšuje imunitu, chráni kosti a ďalšie.

Dôvod 1: Chráňte srdce

Víno možno často použiť ako zásluhu na vínach, ktoré pomáhajú znižovať riziko kardiovaskulárnych chorôb, ale pivo môže byť rovnako zdravé ako srdce nápoja.

Talianski vedci zistili, že umiernení konzumenti piva majú o 42% nižšie riziko srdcových chorôb ako tí, ktorí nepijú. Vedci tvrdia, že na dosiahnutie maximálnej ochrany je denná spotreba pol litra a objemové percento predstavuje asi 5%.

Dôvod 2: Myslite ako geniálni

Podľa štúdie v časopise Journal of Consciousness and Cognition vyradenie jedného alebo dvoch piva neurobí ľudí múdrejšími, ale môže zvýšiť kreativitu.

Keď si 40 mužov pozeralo film pri dokončení slovnej hádanky, chlapík s obsahom alkoholu v krvi 075 kričal o pár sekúnd rýchlejšie ako ich triezvi kolegovia.

Dôvod 3: Prevencia cukrovky 2. typu

Holandskí vedci analyzovali 38,000 2 mužov v zdravotníctve a zistili, že keď muži, ktorí boli mladšími, začali piť mierne viac ako štyri roky, ich šance na diagnostikovanie cukrovky XNUMX. typu boli výrazne nižšie.

Postupom času zvyšovanie konzumácie alkoholu neznižuje riziko mužov, ktorí vypijú niekoľko šálok denne, preto je tu kľúčové slovo moderovanie.

Dôvod 4: Dobrá správa pre deti

Na zdravie nikdy nemusíte prechádzať obličkovými kameňmi alebo ak máte šťastie, fínski vedci zistili, že pitie fľaše piva denne znižuje riziko obličkových kameňov o 40%.

Vedci nemôžu túto súvislosť presne vysvetliť, ale špekulujú, že vysoký prietok vedie nielen k nadmernému cestovaniu po kúpeľni, ale umožňuje aj správne fungovanie obličiek.

Vedci navyše uviedli, že za túto koreláciu môže chmeľ v pive, ktorý pomáha spomaliť uvoľňovanie vápnika z kostí. To môže byť obličkami reabsorbované ako bolestivý kameň.

Dôvod 5: Obnova je rýchlejšia

Podľa španielskej štúdie môže vzrušujúce pivo Gatorade pomôcť aj pri zotavení z cvičenia. Vedci požiadali študentov, aby cvičili, kým ich telesná teplota nedosiahla 104 stupňov, potom ich nechali doplniť vodu pivom alebo vodou.

Ukazuje sa, že ľudia, ktorí majú po cvičení pintu, sú o niečo viac hydratovaní ako tí, ktorí majú H2O.

Pivo má toľko výhod a ktokoľvek, kto vám v budúcnosti povie, aby ste nepili pivo, ho nechá bez slov.